LONDRA GECELERİ

Gündüz yapmış olduğumuz aktivitelerden sonra geceyi de boş geçirmek istemeyen misafirlerimiz için Londra Geceleri‘nde yapılabilecek onlarca farklı etkinlik vardır. Aşağıda bu etkinliklerden bazılarını derledik. Bu etkinliklerden katılmak istedikleriniz için bize ulaşmanız yeterlidir. 25 yıllık Londra tecrübemizle sizlere çok güzel ve özel bir gece yaşatacağız.

Seçkin Restoranlarda Akşam Yemeği

Dünyanın en iyi aşçıları ve seçkin mutfaklarından çok özel lezzetler sunan aşırı ilgi ve yoğun talepten dolayı rezervasyonsuz girilemeyen Londra’nın en seçkin restoranlarında akşam yemeği için yerinizi ayırtıyoruz. Size Özel Türk Şoförlü aracınız ile sizleri otelinizden alıp rezervasyon yapılan restoranta ulaştırıyoruz. Muhteşem bir akşam yemeğinden sonra dilerseniz müzikal ve tiyatro gibi diğer gece etkinliklerine katılabilirsiniz.

Müzikal ve Tiyatro

Londra’da gece yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri müzikal veya bir tiyatro gösterisine katılmaktır. Özellikle West End‘de her gece birçok müzikal ve tiyatro gösterisi sergilenmektedir. Bu müzikal ve tiyatro gösterilerinin biletleri tarafımızca sağlanmaktadır. Dilerseniz akşam yemeğinden sonra Size Özel Aracınızla bu özel gösterilere katılabilirsiniz.

Müze ve Galeriler

Londra’da British Museum, National Gallery gibi bazı müze ve galeriler haftanın belirli gecelerinde de ziyarete açık olmaktadırlar. Bu müze ve galerileri kalabalığın olmadığı gece saatlerinde daha rahat ve huzurlu bir ortamda ziyaret etmek isterseniz Size Özel Türk Şoförlü araçlarımız ve rehberlerimiz ile sizlere bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Club ve Barlar

Akşam yemeği ve müzikal gibi aktivitelerden sonra geceyi eğlenerek geçirmek isteyen misafirlerimizi Londra’nın en özel Club ve Bar‘larına götürüyoruz. Canlı müzik ve birbirinden özel şovların sergilendiği bu seçkin mekanlarda sınırsızca içip dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Alışveriş

Gündüz alışveriş için yeterli zaman bulamayan misafirlerimiz için Londra’da gece alışveriş yapabilecekleri Oxford, Regent gibi caddeler ve Harrods, Selfridges gibi seçkin mağazalar vardır. Dilerseniz akşam yemeğinden sonra Size Özel Türk Şoförlü araçlarımız ile sizleri alışveriş için Londra’nın en iyi cadde ve mağazalarına götürebiliriz.

Numaranızı Bırakın