DİL OKULLARI

Dünya’nın en çok ziyaret edilen ülkelerinin başında gelen İngiltere’ye her yıl milyonlarca kişi dil eğitimi almak için gelmektedir. İngiltere’nin her şehrinde her bütçeye uygun dil okulu bulma imkanına sahipsiniz. İngiltere’de British Council tarafından onaylanmış yaklaşık olarak 10,000 tane dil okulu bulunmaktadır. Dil okullarının birçoğu Londra, Cambridge, Oxford, Brighton ve Bournemouth olmak üzere İngiltere’nin tamamına yayılmış bulunmaktır.

Bu kadar çok seçenek arasından hem bütçenize uygun hem de kaliteli eğitim veren kurumları bulmak oldukça zordur. Bu noktada Londra Seyahat 23 yıllık İngiltere tecrübesiyle sizlere en doğru seçimi yapmanızda en büyük desteği sağlamaktadır. Bize danışmadan sakın karar vermeyin!

DİL OKULU HİZMETLERİMİZ

İNGİLTERE’DE KENDİNİZİ YALNIZ HİSSETMEYİN!

Londra Seyahat Dil Eğitiminiz boyunca vizeden transfere, kayıt işlemlerinizden konaklamaya kadar sizlere her türlü konuda danışmanlık yapmaktadır.
dil-okulu-vize-londra-seyahat

VİZE

Vize Merkezimiz İngiltere Vizesi başvurunuzla ilgili tüm süreci sizin adınıza yürütür, size sadece eğitiminize odaklanmak kalır.

dil-okulu-transfer-londra-seyahat

TRANSFER

Havalimanından okulunuza, okulunuzdan konaklayacağınız yere kadar her türlü transfer ihtiyacınızı karşılıyoruz.

dil-okulu-konaklama-londra-seyahat

KONAKLAMA

Özel daire, yurt konaklama, aile yanı konaklama gibi farklı konaklama seçenekleri arasından sizin için en uygun olanı seçiniz.

dil-okulu-danismanlik-londra-seyahat

DANIŞMANLIK

Eğitiminiz boyunca vize, transfer ve konaklama ihtiyacınızla beraber aklınıza gelebilecek diğer her türlü konuda bize danışabilirsiniz.

POPÜLER DİL OKULLARI

British Study Centres

University of Liverpool English Language Centre

ŞEHİRLERE GÖRE DİL OKULLARI

ŞEHİRLERE GÖRE DİL OKULLARI

23 YILDA BİNLERCE MUTLU ÖĞRENCİ

BU MUTLULUĞA SİZ DE ORTAK OLUN

Numaranızı Bırakın