GRUPLARA ÖZEL İNGİLTERE İSKOÇYA

İNGİLTERE İSKOÇYA GRUPLARA ÖZEL

1.Gün İstanbul – Londra
Londra havalimanında varışınızın ardından karşılanma ve sizleri bekleyen özel aracımız ile Londra panoramik şehir turu için hareket. Panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, London Dungeon, Big Ben, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, National Gallery, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve odalara yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Royal Banquet & Show Turu’na katılabilirler.
Ekstra Gezi: Royal Banquet & Show Turu | 65 Pound
Kral Henry sizi akşam yemeğine davet ediyor. 4 çeşit yemek (çorba, soğuk ara atıştırmalık, ana yemek ve tatlı) ve yetişkinler için sınırsız bira ve şarap veya alkolsüz içecek olarak da kola ile birlikte; şarkı, dans ve akrobatik gösteriler eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yeme imkanı buluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz yönlendirmesiyle kostüm de kiralayabilirler. Önemli Not: Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır. Ulaşım metro ile yapılıp ve fiyata dahil değildir. Dahil Olan Hizmetler: 4 Çeşitten oluşan akşam yemeği + Sınırsız bira & şarap & kola + Rehberlik Hizmeti
Geceleme otelinizde.
2.Gün Londra
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu`na katılabilirler.
Ekstra Gezi: London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu | 110 Pound
Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madame Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkanı yakalıyoruz. Önemli Not: Ulaşımsız tur fiyatı 100 GBP (02-12 YAŞ 80 GBP) dir. Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım(metro ile) + Giriş biletleri + Rehberlik Hizmeti
Tur sonrası serbest zaman ve sonrasında otele geri dönüş. Geceleme otelinizde.
3.Gün Londra
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford & Windsor & Bicester Outlet Turu'na katılabilirler.
Ekstra Gezi: Oxford & Windsor & Bicester Outlet Turu | 85 Pound
Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceğiniz Oxford şehrine gidip, Ortaçağdan kalma binalar arasında gezerek, Trinity College Binası, Sheldonian Theater, Bodleian Kütüphanesi, Redcliff Camara ve Oxford'un en eski pub’ı The Bear görme imkanı buluyoruz. Devamında ünlü markaların outlet ürünlerini bulabileceğiniz Bicester'a hareket ediyoruz. Son olarakda Windsor'a gezerek turumuzu tamamlıyoruz. Önemli Not: Windsor Kalesi girişi ve gezimi tura dahil değildir. Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik
Tur sonrası serbest zaman ve sonrasında otele geri dönüş. Geceleme otelinizde.
4.Gün Londra - Cambridge - Manchester
Sabah erken odaların boşaltılması ve alınacak sabah kahvaltısının ardından Manchester'a hareket. Yol üzerinde Cambridge'e uğrayıp, bu ünlü İngiliz şehrinde kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra Manchester'a devam ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında, Manchester United Futbol Stadyumu, China Town, Piccadilly Gardens ve Exchange Square görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele hareket, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
5.Gün Manchester - Edinburgh
Sabah erken saatte odaların boşaltılması ve alınacak kahvaltı sonrası Edinburgh'a hareket. Yol üzerinde Lake District Bölgesi'nde bulunan şirin Bowness Windermere Kasabası'na uğruyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Windermere Cruise Turu'na katılabilir.
Ekstra Gezi: Windermere Cruise Turu | 15 Pound
Bu turumuzda Bowness Windermere'de yapacağımız tekne turu ile bu şirin kasabayı farklı bir noktadan görmüş oluyoruz. Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Tekne Girişi + Rehberlik
Tur sonrasında Edinburgh'a devam ediyoruz. Varışımıza istinaden Edinburgh panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında şehrin en eski yapısı olmakla beraber en popüler turist merkezi olan Edinburgh Kalesi'nden başlayarak Royal Mile Yolu üstünden Kraliyet Sarayı, Parlemento Binasını, Milli Galeri’yi, 10 yıl sahibini mezarında yalnız bırakmayan köpek Boby’nin heykelini ve Harry Potter'ın efsanesinin doğduğu kafeyi panoromik ziyaret edeceğiz. Öğleden sonra otele hareket ve odalara yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek İskoç Gecesi Turu'na katılabilirler.
Ekstra Gezi: İskoç Gecesi Turu | 80 Pound
Geleneksel İskoç müziği ve dansları eşliğinde akşam yemeği (limitli içki dahil) alıp, keyifli zaman geçiyoruz. Önemli Not: Cumartesi hariç her gün yeterli katılımcı sayısı sağlanması şartı ile yapılabilir. Dahil Olan Hizmetler : Ulaşım + Rehberlik + Akşam yemeği + Limitli İçki
Geceleme otelinizde.
6.Gün Edinburgh
Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Stirling & Loch Lomond Turu'na katılabilirler.
Ekstra Gezi: Stirling & Loch Lomond Turu | 80 Pound
Tarihi bir liman kenti olan Stirling'in ziyareti esnasında ünlü Wallace Anıtı'nı, panoramik olarak Stirling Kalesi gördükten sonra iskoçya'nın ünlü gölleri arasında yer alan Loch Lomond'da tekne turumuzu yapıyoruz. Önemli Not: Stirling Kale'si girişi ve gezimi tura dahil değildir. Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Tekne ücreti
Tur bitiminde otele geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
7.Gün Edinburgh
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yarım günlük Glasgow & Rosslyn Chapel Turu'na katılabilirler.
Ekstra Gezi: Glasgow & Rosslyn Chapel Turu | 65 Pound
İskoçya’nın muhteşem manzaralı yollarından geçerek, galerileri, müzeleri ve dükkanları ile ünlü, Britanya’nın en geniş İskoç mirasına sahip Glasgow’da gerçekleşecek yarım günlük turumuzda, Clyde Arc Köprüsü, George Meydanı, Buchanan Caddesi ve Büyük Katedral görme imkanı buluyoruz. Glasgow'dan Edinburg'a dönerken tapınak şövalyeleri ile bağlantısı olduğu söylenen, dünyaca ünlü Rossly Chapel'e uğruyoruz. Önemli Not: Katedral açılış saatleri pazar günleri ve özel tören olan günlerde değişmektedir. Açılış saatindeki değişiklikler program akışını etkilediği takdirde, rehber tarafından programdan çıkartılabilir. Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Şapel Giriş Ücreti
Tur bitimi otele geri dönüş. Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek İskoç Whisky Tadım Turu'na katılabilirler.
Ekstra Gezi: Whisky Tadım Turu | 70 Pound
İskoçya'nın Whiskyleri hakkında bilgi edineceğimiz yarım günlük turumuzda ve ünlü whiskylerin tadına bakma imkanını bulacağız. Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Giriş Bedeli
Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
8.Gün Edinburgh - İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Edinburgh Havalimanı'na hareket. Londra Seyahat hizmetlerinin sonu. Bir başka turumuzda görüşmek dileğiyle.
Fiyata Dahil Olanlar:
  • Londra'da 3 gece, Manchester'da 1 gece ve Edinburgh'da 3 gece olmak üzere 3* otellerde toplamda 7 gece 8 gün oda kahvaltı konaklama
  • Havalimanı - Otel - Havalimanı ve şehirler arası transferler
  • Panoramik Londra, Manchester ve Edinburgh şehir turları
  • Yol üzeri Bowness Windermere ve Cambridge gezileri
  • Türkçe rehberlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • KDV

Konaklayacağınız otel seçiminize ve uygunluk durumuna göre aşağıdaki anlaşmalı olduğumuz otellerden birisi olacaktır.

3 * Merkezi Oteller

4 * Merkezi Oteller

5 * Merkezi Oteller

Aşağıdaki Ekstra Gezilerimizden dilediğinize katılabilir ve kendi turunuzu kendiniz şekillendirebilirsiniz.

Londra Yürüyüş Gezisi

Bu gezimizde Londra'nın önemli merkezlerini yürüyerek gezeceğiz. Sizleri yormayacak şekilde hazırladığımız 4 ayrı güzergahtan dilediğinizi seçebilirsiniz.

75 Pound'dan itibaren

Yarım Gün Araçlı Londra Gezisi

Yaklaşık 4 saat süren bu araçlı özel turumuzda Londra’yı panaromik olarak gezdikten sonra London Eye, Buckingham Sarayı gibi şehrin önemli merkezlerini ziyaret edeceğiz.

160 Pound'dan itibaren

Tam Gün Araçlı Londra Gezisi

Yaklaşık 9 saat süren bu tam gün özel Londra Turumuzda, özel şoförlü araç ile sizleri Londra'nın görülmesi gereken yerlerine götürmekteyiz. Aracımız tüm gün sizlerin hizmetine amade olup güzergah konusunda esnek hareket etmektedir.

270 Pound'dan itibaren

Araçlı Warner Bros Stüdyoları Gezisi

Size özel araçlı ve Türk şoförlü turumuzda lüks aracımız sizleri konakladığınız otelden alarak Warner Bross Stüdyolarına ulaştıracaktır. Burada tam gün sürecek olan turumuz başlayacaktır.

200 Pound'dan itibaren

Windsor Kalesi & Londra Gezisi

Bu özel gezimizde ilk durağımız dünyaca ünlü Windsor Kalesi olacaktır. Kale kompleksi içerisinde gezilecek bir çok yapı bulunmaktadır. Windsor'ın ardından yarım gün sürecek Londra gezimizle birlikte günü tamamlıyoruz.

340 Pound'dan itibaren

Oxford Gezisi

Bu gezimizde Oxford Üniversitesini de içinde barındıran Oxford şehrini gezme imkanı yakalayacak, Christ Church, Blenheim Palace gibi özel yerleri ziyaret edebileceksiniz.

340 Pound'dan itibaren

Cambridge Gezisi

Yaklaşık 9 saat süren bu gezimizde durağımız Dünyanın en iyi 5 üniversitesinden biri olan Cambridge Üniversitesini de içinde barındıran Cambridge Şehri olacaktır.

320 Pound'dan itibaren

Stonehenge & Bath Gezisi

Bu tam gün sürecek olak özel gezimizde ilk durağımız uzaylılar tarafından yapıldığına inanılan Stonehenge bölgesi ve ardından Romalılar tarafından inşa edilen Bath şehri olacaktır.

400 Pound'dan itibaren

Tarihi İngiliz Köyleri Gezisi

Yaklaşık 9 saat sürecek Size Özel Araçlı ve Türk Şoförlü bu özel gezimizde sizleri adeta bir masalın içine sürüklüyoruz. Başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz Tarihi İngiltere Köyleri’nde kendinizi bir masal kahramanı gibi hissedecek ve bambaşka bir ruh haline bürüneceksiniz.

400 Pound'dan itibaren

Canterbury & Leeds Şatosu Gezisi

Bu tam gün sürecek olak özel gezimizde ilk durağımız bir ortaçağ klasiği olan Leeds Şatosu ve ardından Canterbury olacaktır.

320 Pound'dan itibaren

Numaranızı Bırakın