British Study Centres London Central

Londra Merkez, Londra Hampstead, Brighton, Oxford, Manchester, York ve Edinburgh’da okulları bulunan British Study Centres, her yıl binlerce yabancı öğrenciye hizmet veriyor. Okulun Londra şehir merkezindeki 5 katlı binası, 33 sınıftan oluşuyor. Okul, Oxford Street ve Baker Street‘e kısa bir yürüyüş mesafesinde, Londra’nın en önemli alışveriş ve eğlence merkezlerinden olan Marylebone Street‘e ise sadece 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

British Council tarafından onaylı ve EnglishUK üyesi olan British Study Centres London Central dil okulunda, Genel İngilizce Programlarının yanı sıra; İş İngilizcesi, Cambridge FCE, CAE, IELTS, TOEFL, TOEIC sınav hazırlık kursları da mevcut. Zengin sosyal aktivite programına sahip okulda hafta içi çeşitli sportif ve kültürel etkinlikler, hafta sonlarında ise çevre şehirlere geziler düzenleniyor. Sınıflar ortalama 11, maksimum 14 kişilik.

Konaklama, Tarihler, Fiyatlar ve diğer konularda daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderiniz.