University of Liverpool English Language Centre

Liverpool’u zaten biliyor olsanız ya da İngiltere’yi ilk kez ziyaret ediyor olsanız da Liverpool Üniversitesi İngilizce Dil Merkezi‘nin sizin için harika bir yer olduğundan emin olabilirsiniz.
Liverpool Üniversitesi İngilizce Dil Merkezi ingilizcenizi hangi amaçla geliştirmek istiyor olursanız olun sizlere yüz yıllık tarihe sahip bir kurumda öğrenim fırsatları sunmaktadır. Ayrıca, dünya çapındaki yükseköğretim kurumlarının en üst 200’ünde yer alan saygın bir Russell Group Üniversitesi‘nde öğrenim görmenin tüm avantajlarını ve fırsatlarını da elde edersiniz.
British Council tarafından düzenli olarak denetlenen bu bu dil merkezi en son denetlemeyi Ağustos 2018’de geçirmiş ve 15 kategoriden 13’ünde çok iyi puan almıştır. Bu da bu dil okulunu U18’lerin En İyi Dil Merkezi olan El Gazette sıralamasında en üst sırada bulunan Üniversite Dil Merkezi ve ikinci olarak üniversite sektöründe konumlandırıyor. Ayrıca BALEAP akreditasyonuna da sahiptir.

Konaklama, Tarihler, Fiyatlar ve diğer konularda daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderiniz.