BRITISH STUDY CENTRES BRIGHTON

Brighton, Londra Merkez, Londra Hampstead, Oxford, Manchester, York, Edinburgh’da okulları bulunan British Study Centres, her yıl binlerce yabancı öğrenciye hizmet veriyor. 350 öğrenci kapasiteli British Study Centres Brighton okulu, 15 modern sınıf, kütüphane, büyük bir kafeterya ve geniş bir bahçeye sahip. Hove’da bulunan okul, Brighton şehir merkezine 25 dakika yürüme mesafesinde.

British Council tarafından onaylı ve EnglishUK üyesi olan okulda Genel İngilizce Programlarının yanı sıra; İş İngilizcesi, Cambridge FCE, CAE, IELTS, TOEFL, TOEIC sınav hazırlık kursları da mevcut. Zengin sosyal aktivite programına sahip okulda hafta içi çeşitli sportif ve kültürel etkinlikler, hafta sonlarında ise çevre şehirlere geziler düzenleniyor. Aile yanı konaklamaya alternatif olarak yıl boyunca öğrenci evinde konaklama ve yaz aylarında üniversite yurdunda konaklama imkanı da sunuluyor. Minimum yaşın 16 olduğu okulda, sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 14.

Konaklama, Tarihler, Fiyatlar ve diğer konularda daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderiniz.