GRUPLARA ÖZEL LONDRA

LONDRA GRUPLARA ÖZEL

(3 gece 4 gün) 525 Pound ’dan itibaren
Not: Tur programımız 3 gece 4 günlüktür. Fiyatlar bölümüne bakarak istediğiniz gün s ayısı kadar katılabilirsiniz.
1.Gün İstanbul – Londra
Londra Havalimanına varışınızın ardından havalimanında sizleri bekleyen otobüs ile şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turunda Parlemento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckignham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri’ni görüyoruz. Şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz.Geceleme otelinizde.
2.Gün Londra
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Oxford & Stonehenge & Bicester Outlet Gezisi'ne katılabilirler.
Ekstra Gezi: Oxford ve Stonehenge | 80 Pound
Gezimizde ilk durağımız antik çağlarda UFO'ların iniş kalkış merkezi olduğuna inanılan Stonehenge. Antik bölge astronomi, astroloji, geometri, meteoroloji ve paganizmle ilişkilendirilmektedir. Bu büyük gizemi gördükten sonra, dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi'nin bulunduğu kent Oxford'a doğru yol alıyoruz. Oxford kentinde ilginç atmosferi keşfediyoruz.
Gezimizin ardından geceleme için otelinize transferimiz gerçekleşiyor.
3.Gün Londra
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek London Eye - Madame Tussauds Gezisi'ne katılabilirler.
Ekstra Gezi: London Eye, Madame Tussauds | 85 Pound
Londra'nın en çok ziyaret edilen iki yerine birden gidiyoruz. İlk olarak Madame Tussauds'da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu müzeyi geziyoruz. Daha sonra Thames Nehri kıyısındaki Lindra'nın dönme dolabı London Eye'a binme fırsatı. En tepesine çıktığınızda size Londra'yı kuş bakışı görme imkanını sağlayan bu dev tekerlek keyifli bir deneyim olacak.
Gezimizin ardından geceleme için otelinize transferimiz gerçekleşiyor.
4.Gün Londra - İstanbul
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz uçuş saatine kadar ekstra turlar bölümünden dilediği tura katılabilirler.Belirlenen saatte konakladığınız otelinizden otobüsünüz ile Londra Havalimanına transferiniz gerçekleşecektir. Transferinizi ardından Londra Seyahat hizmetlerinin sonu. Bir başka turumuzda görüşmek dileğiyle.
Fiyata Dahil Olanlar:
  • 3 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı.
  • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri
  • Panaromik Londra Şehir Turu
  • Türkçe rehberlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli

Konaklayacağınız otel seçiminize ve uygunluk durumuna göre aşağıdaki anlaşmalı olduğumuz otellerden birisi olacaktır.

3 * Merkezi Oteller

4 * Merkezi Oteller

5 * Merkezi Oteller

Aşağıdaki Ekstra Gezilerimizden dilediğinize katılabilir ve kendi turunuzu kendiniz şekillendirebilirsiniz.

Londra Yürüyüş Gezisi

Bu gezimizde Londra'nın önemli merkezlerini yürüyerek gezeceğiz. Sizleri yormayacak şekilde hazırladığımız 4 ayrı güzergahtan dilediğinizi seçebilirsiniz.

75 Pound'dan itibaren

Yarım Gün Araçlı Londra Gezisi

Yaklaşık 4 saat süren bu araçlı özel turumuzda Londra’yı panaromik olarak gezdikten sonra London Eye, Buckingham Sarayı gibi şehrin önemli merkezlerini ziyaret edeceğiz.

160 Pound'dan itibaren

Tam Gün Araçlı Londra Gezisi

Yaklaşık 9 saat süren bu tam gün özel Londra Turumuzda, özel şoförlü araç ile sizleri Londra'nın görülmesi gereken yerlerine götürmekteyiz. Aracımız tüm gün sizlerin hizmetine amade olup güzergah konusunda esnek hareket etmektedir.

270 Pound'dan itibaren

Araçlı Warner Bros Stüdyoları Gezisi

Size özel araçlı ve Türk şoförlü turumuzda lüks aracımız sizleri konakladığınız otelden alarak Warner Bross Stüdyolarına ulaştıracaktır. Burada tam gün sürecek olan turumuz başlayacaktır.

200 Pound'dan itibaren

Windsor Kalesi & Londra Gezisi

Bu özel gezimizde ilk durağımız dünyaca ünlü Windsor Kalesi olacaktır. Kale kompleksi içerisinde gezilecek bir çok yapı bulunmaktadır. Windsor'ın ardından yarım gün sürecek Londra gezimizle birlikte günü tamamlıyoruz.

340 Pound'dan itibaren

Oxford Gezisi

Bu gezimizde Oxford Üniversitesini de içinde barındıran Oxford şehrini gezme imkanı yakalayacak, Christ Church, Blenheim Palace gibi özel yerleri ziyaret edebileceksiniz.

340 Pound'dan itibaren

Cambridge Gezisi

Yaklaşık 9 saat süren bu gezimizde durağımız Dünyanın en iyi 5 üniversitesinden biri olan Cambridge Üniversitesini de içinde barındıran Cambridge Şehri olacaktır.

320 Pound'dan itibaren

Stonehenge & Bath Gezisi

Bu tam gün sürecek olak özel gezimizde ilk durağımız uzaylılar tarafından yapıldığına inanılan Stonehenge bölgesi ve ardından Romalılar tarafından inşa edilen Bath şehri olacaktır.

400 Pound'dan itibaren

Tarihi İngiliz Köyleri Gezisi

Yaklaşık 9 saat sürecek Size Özel Araçlı ve Türk Şoförlü bu özel gezimizde sizleri adeta bir masalın içine sürüklüyoruz. Başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz Tarihi İngiltere Köyleri’nde kendinizi bir masal kahramanı gibi hissedecek ve bambaşka bir ruh haline bürüneceksiniz.

400 Pound'dan itibaren

Canterbury & Leeds Şatosu Gezisi

Bu tam gün sürecek olak özel gezimizde ilk durağımız bir ortaçağ klasiği olan Leeds Şatosu ve ardından Canterbury olacaktır.

320 Pound'dan itibaren
3* Merkezi Otel2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik
Oda Fiyatı
2 Gece
3 Gün
3 Gece
4 Gün
525 Pound675 Pound
4 Gece
5 Gün
620 Pound880 Pound
4* Merkezi Otel2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik
Oda Fiyatı
2 Gece
3 Gün
3 Gece
4 Gün
625 Pound890 Pound
4 Gece
5 Gün
725 Pound890 Pound
3* Merkezi Otel2 Gece 3 Gün3 Gece 4 Gün4 Gece 5 Gün
2 Kişilik Odada Kişi Başı525 Pound620 Pound
Tek Kişilik Oda Fiyatı675 Pound880 Pound
4* Merkezi Otel2 Gece 3 Gün3 Gece 4 Gün4 Gece 5 Gün
2 Kişilik Odada Kişi Başı625 Pound725 Pound
Tek Kişilik Oda Fiyatı890 Pound990 Pound